logo promotors

Organizator

A2 - Centrum Koncertowe
Więcej
logo promotors
CENTRUM KONCERTOWE A2
ul. Góralska 5
53-610 Wrocław
NIP 8971833907
https://www.facebook.com/a2wroclaw
Nowa przestrzeń koncertowa we Wrocławiu!

Rap Stacja Festiwal 2017 Wolsztyn

O.S.T.R., KĘKĘ, QUEBONAFIDE, DWA SŁAWY, PRO8L3M, GURAL, KALI, WSRH, MAŁPA

Wolsztyn

Wolsztyn

07
lipiec
00:01
Start

Wybierz bilety które chcesz zamówić

Brak dostępnych biletów

Przed nami druga edycja festiwalu kultury hip - hop w jego pełnym wymiarze. Koncerty największych rapowych gwiazd, freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. - to wszystko znajdziecie w drugi weekend lipca w Wolsztynie. W miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z cudną architekturą i wspaniałymi mieszkańcami. Po udanej pierwszej edycji cała zachodnia Polska czeka i zaprasza na drugie otwarcie festiwalu przez duże „F”.
Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej. Dwa dni bez snu - taki mamy plan na okres festiwalu! Kiedy bladym rankiem dobiegną końca imprezy w specjalnie wybudowanym klubie festiwalowym, w tym samym czasie ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na piłkę i zimne piwko na łonie natury. Po południu w wolsztyńskim skate parku „fruwać” będą miłośnicy rolek, rowerów i desek.
Tak jak w zeszłym roku wystąpią najlepsze polskie składy, oczywiście nie zabraknie imprez towarzyszących, a wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance. Klub festiwalowy zadowoli najbardziej wybrednych miłośników tańców, trunków i drinków, a specjalnie dobrana gastronomia nikogo nie zostawi głodnego. To wszystko w przyzwoitych cenach i w doborowym towarzystwie!
WIDZIMY SIĘ W DRUGI WEEKEND LIPCA NA RAP STACJA FESTIWAL W WOLSZTYNIE!!!

Na naszych stronach wykorzystujemy Cookies Dowiedz się więcej Zamknij